Měření tepla

Zajímají Vás ceny měřičů tepla? Nevíte si rady jaké měřiče tepla a za jakou cenu vybrat? Nebo za jaké měřiče tepla by jste měli provést náhradu a jaké budou ceny měřičů tepla?

Zavolejte nám na 800 778 778 a poradíme Vám nebo nám pošlete poptávku.


Systém Maddeo - Spravedlivé měření tepla a vody

Spravedlivé měření tepla (povinné měřiče tepla od 1.1.2015) pro bytové domy v systému Maddeo pomocí osazení teplotních senzorů na zdi, které zohledňují prostupy tepla mezi byty. 

Teplotní senzory systému Maddeo zohledňující prostupy tepla mezi byty (odečty kdykoliv ONLINE) - teplotní senzory na zdi měří teplotu, tzv. "tepelnou pohodu". Výsledkem je teplo, které skutečně využíváte.

Spravedlivé měření tepla a přesné vodoměry - systém Maddeo

Položka za dodávku tepla je nejvýznamnější roční částkou, kterou platí Váš objekt. Monitorovací systém Maddeo - měření tepla ONLINE Vám umožní snížit náklady na dodávku tepla a vody až o desítky procent. Maddeo umožňuje dálkový odečet vodoměrů v bytech s rozšířením na odečet měřičů tepla. Odečty vodoměrů a měřičů tepla jsou realizovány přes internet a to nepřetržitě, a tím umožňují trvalý dohled nad stavem jednotlivých vodoměrů a měřičů tepla a vaší spotřebou.

Jednotlivé prvky systému Maddeo využívají mezi sebou dálkovou (bezdrátovou) komunikaci. Odečty vodoměrů a měřičů tepla je možné kontrolovat a provádět kdykoliv bez nutnosti investic do odečítacího zařízení a softwaru, stačí se pouze přihlásit na příslušnou internetovou stránku.

Systém Maddeo zaznamená a vyhodnotí jakékoliv nestandardní stavy a tyto nahlásí správci do 24 hodin (sms, email). Tím se vyhnete nepříjemným zjištěním na konci roku jako při jednorázových odečtech.

Při měření spotřeby tepla monitorovacím systémem Maddeo lze získat údaje o energetických poměrech v domě a jednotlivých bytech (přetápění, úniky vody,...) a tím získáte podklady pro optimalizaci, která Vám přinese úsporu nákladů na vytápění a to až o desítky procent. To je hlavní výhoda a přínos pro váš dům a jednotlivé majitele uživatele bytů oproti měření tepla (indikace) pomocí elektronických indikátorů spotřeby tepla.


vodoměr maddeo smartm

Vybíráte vodoměry do bytového domu? A potřebujete přesné měření nebo odolné proti ovlivnění či manipulaci? Nebo chcete dálkové odečty vodoměrů, abyste nemuseli vstupovat do bytu? Máme pro Vás připraveno několik variant, více zjistíte tady

Poradíme Vám na bezplatné lince
800 778 778

Zpracujeme Vám ZDARMA nabídku na výměnu měřičů tepla ve více variantách.

Provádíme výměnu vodoměrů a měřičů tepla po celé ČR.